Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2015, 23:12   #1
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
[sesja solowa][pathfinder]Rise of the Runelords


Hej

Pozwoliłam sobie stworzyć ten temat w poszukiwaniu kogoś chętnego do zagrania w kampanię Rise of the Runelords, oryginalną przygodę do Pathfindera. Chętnego, znaczy jedną osobę dowolnej płci.

Dlaczego więc nie rekrutacja? Ponieważ chciałabym dopasować tę osobę do samej siebie i dzięki temu poprowadzić tak jak ułożyło się to w mojej głowie, zastrzegam więc sobie tym tematem możliwość nie wybrania nikogo. Ostatnio mam więcej czasu na pisanie w trakcie dnia i mogłabym to wykorzystać miło i sensowniej, czyli pisząc.

Najpierw może o tym jaka to będzie przygoda i jak ja prowadzę.
Najprościej scharakteryzować to jako heroic fantasy, w pełnym tego słowa znaczeniu. Postać zaczyna od 1 poziomu i docelowo ma zostać KIMŚ. Czy dotrwamy, nie wiem. Ja na pewno będę się starała. Jest dużo walki, trochę tajemnic, dużo fantasy we wszelkiej formie. Mechanika będzie istotna i wykorzystywana. Wgłębianie się w postać bardzo pożądane, munczkinizm nie.

Ja natomiast dodaję do tego to co sama lubię: npców, rozmowy, romans, klimat, erotykę i mam nadzieję się w pełni zagłębić w ten świat. Poza tym planuję prowadzić prawie wyłącznie na docu (z przeklejaniem postów na forum), pisząc tam w dużej mierze w trakcie dnia. Wieczorami bywa różnie, a obecnie moja praca umożliwia takie granie w dużej mierze.
Dlatego zależy mi na osobie, która lubi to wszystko i czas miałaby podobnie. Pełnoletniej, zdecydowanie. Najlepiej mającej już ponad 20 lat i swobodne podejście do wielu spraw (nie tylko wymienionej wyżej erotyki).

Nie chcę na razie postaci, oprócz kilku słów zarysu. Bardziej chciałabym sprawdzić, czy znajdą się chętni i jeśli tak, przeczytać coś o nich samych - czy pasuje im wszystko co napisałam, ile będą mogli mieć czasu, etc. Poczytać o tym jak lubią grać i czy dałoby się dostosować to wszystko do nich. Zawsze jest szansa na poznanie kogoś o podobnych gustach na co po cichu liczę.

Zgłoszenia, o ile będą, proszę kierować na PW.

Ps. Nie trzeba znać mechaniki pathfindera. Będę z niej korzystała ja, graczowi wystarczy świadomość zdolności i możliwości postaci.

Lady
 
Lady jest offline