Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2015, 00:38   #15
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
I mógłby ktoś dać linka albo napisać w maksymalnym skrócie jakie postacie są na pokładzie? Tak dla info i żeby nie dublować.
Myśliwy, szturmowiec i heavy (oraz paru BN w różnych kategoriach)


Cytat:
Ja mam dwie opcje do wyboru dla MG w zależności kto mu lepiej pasuje:
nie mam preferencji, dawajcie to z czym najlepiej się będziecie czuć

Cytat:
Z wyposażenia interesuje mnie na pewno 2x Magnum 44'
hmm strzelanie akimbo będzie miało bardzo spore kary, serio to działa tylko w filmach, w praktyce ma to sens chyba tylko w sytuacji kiedy chcemy przydusić przeciwnika ogniem coś do czego rewolwer zwłaszcza z tak dużym odrzutem jak .44 mag się raczej nie sprawdzi. Jeśli już to polecałbym raczej jako New York reload (czyli dobywanie drugiej zapasowej broni zamiast przeładowywania pierwszej)

JohnyTRS

Ad 1 może być z NY może być z Harrisburga, jedziecie żeby dołączyć do pociągu punktem wejścia do sesji będzie dla was moment kiedy znajdziecie się w zasięgu wzroku.

Ad 2 mam już parę zgłoszeń więc warto żeby karta się wyróżniała

Ad 3 hmm w moim odczuciu formularz jest przede wszystkim dla gracza jako pomoc w tworzeniu postaci. Wystarczy opis

Ad pytanie o broń, myślę że będę w stanie coś takiego zaproponować. A co z karabinkami na nabój pistoletowy? Są bardziej ekonomiczne do wykarmienia...

Ad 4 myślę że w komentarzach do sesji albo na PW raczej to pierwsze. Hmm może w sesji ale to już testowałem i trochę zajęło...

Ad 5 można korzystać z ołowiu ale raczej wolałbym żebyście podali opis co was interesuje a ja zaproponuję 2-3 bronie do wyboru

Eryk (i w zasadzie wszyscy)
Widzę że tradycyjnie pojawia się kwestia interpretacji umiejętności klas broni

Podręcznik w tym względzie zostawił sporo do interpretacji. Jak dla mnie:
Pistolety - wszelka broń krótka
Karabiny - broń długa (także maszynowa) a także pistolety z podpiętą dostawną kolbą.
Broń maszynowa - broń ciężka: CKMy i WKMy na podstawach, oraz zamontowane na piedestałach bądź obrotnicach na pojazdach

Bądźmy szczerzy sytuacja w której za przełączeniem przełącznika rodzaju ognia nagle kompletnie zmienia się umiejętność jaka jest niezbędna do obsługi danej broni jest dość absurdalna...

Wyrzutnie - wszelkiej maści granatniki, granaty nasadkowe, moździerze oraz inna broń posyłająca pociski lobem (np policyjna wyrzutnia gazów łzawiących)

Cytat:
Maszyny ciężkie 2
Wozy bojowe 3
Kutry 1
MC - na kolei może się przydać
WB - mocno w to wątpię
Kutry - mam piratów i zastanawiam się jak ugryźć ten temat ale chyba nie w tej sesji, chociaż zbliżacie się do regionu wielkich jezior, kto wie...
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline