Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2015, 09:39   #17
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
No teraz mnie zabiłeś.

Widzę, Leminkainenie, że bardzo przywiązujesz wagę do mechaniki. Janie aż tak, ale trzeba się przecież dostosować. Dlatego pytałem o to, co jest potrzebne, żeby uniknąć sytuacji typu:

Cytat:
MC - na kolei może się przydać
WB - mocno w to wątpię
Kutry - mam piratów i zastanawiam się jak ugryźć ten temat ale chyba nie w tej sesji, chociaż zbliżacie się do regionu wielkich jezior, kto wie..
A potem się okaże, że jedyne co będzie dotyczyło kutrów, to wymontownie z nich części do lokomotywy. PU jest na tyle mało że szkoda wpakować nawet kilku w umiejętność zupełnie nieprzydatną. Wiem że część z nich jest uniwersalna, ale są takie które raczej się nie pzydazą o ile MG tego nie zaplanował.

Poprawię te umiejki.
 
Eryk jest offline