Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2015, 10:24   #18
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leminkainen Zobacz post

Ad pytanie o broń, myślę że będę w stanie coś takiego zaproponować. A co z karabinkami na nabój pistoletowy? Są bardziej ekonomiczne do wykarmienia...

Ad 4 myślę że w komentarzach do sesji albo na PW raczej to pierwsze. Hmm może w sesji ale to już testowałem i trochę zajęło...

Ad 5 można korzystać z ołowiu ale raczej wolałbym żebyście podali opis co was interesuje a ja zaproponuję 2-3 bronie do wyboru
Mam swoje typy, ale żeby zbytnio nie gmatwać, to stworzę postać ze wszystkim za sumę 100 gamblii, potem pewnie dojdzie do gamblingu (w komentarzach, na początku sesji). Ewentualnie stworzę postać z gamblami za 100, ale bez broni, którą postać nabędzie podczas sesji, w bazie w NY albo w Harrisburgu.

Co do preferowanej broni, to już ją napisałem:
-SU16 (podstawka - po protu podoba się);
-Coś z rodziny AR15, co nie pokaźnych wymagań odnośnie Budowy;
-Może być karabin na amunicję pistoletową;
-w ostateczności zabawka na .22 LR też się nada, ale boję się o skuteczność;
Ważny warunek: - postać ma Budowę 10, więc dużo karabinów po prostu odpada.

Ekwipunek można zawsze dogadać.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline