Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 15:52   #46
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Hmm.. Lhian, dobrze w sumie, że to napisałaś, bo ja chowałem głowę w piasek :/ Mam wrażenie, że i tak nic z tego nie wyjdzie.. Sorry, Alien, ale nie chce mi się kontynuować gry tutaj. Jeśli reszta graczy wyrazi taką chęć, to możemy lecieć dalej, spoko. Jednakże już ta sesja zdycha od pewnego czasu i w sumie może nie mieć sensu kontynuacja. Jednak decyzja końcowa zależy od graczy. Ja nie będę płakał, jeśli ta sesja padnie definitywnie. Jak napisała Lhianann - lepiej nazwać rzeczy po imieniu i napisać jak jest. Ja nie pisałem, bo mi się już nie chciało. Niektóre z ostatnich postów pisałem z konieczności. To tyle, sądzę, że czas podjąć konkretną decyzję.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline