Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2015, 14:23   #41
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Noo... Jakby było wiadomo gdzie się ostatnio lubili kręcić to już by było coś... - mruknąl w zamysleniu mięśniak na słowa Steve'a na temat tego co zdobył do tej pory i co może jeszcze zdobyć.

- Jak to jest jakaś wewnętrzna sprawa szefa, Ady czy kogokolwiek albo smarkacze się postanowili urwać sami z siebie... To szczerze mowiąc niewiele nam to zmienia zadanie na mój gust: nadal mamy ich znaleźć. W miarę szybko i w miarę całych jak się da... - przedstawił swoją interpretację zadanie jakie właśnie dostali od szefa. Ale jak to miał w zwyczaju na wszelki wypadek puścił żurawia i na Steve'a i na Agnes by sprawdzić jak oni się na to zapatrują.

- Tak wam powiem od siebie... Że myślałem z początku czy by w to jacyś mortale nie byli zamieszani... Ale nie wydaje mi się by takie szaraczki bez specsprzętu i wiedzy byli w stanie na parę dni uzieić kogoś takiego jak my tak by nawet znaku nie dał reszice nawet jakby z zaskoka im się porwanie udało... Więc raczej nie... Myślę, że to sprawa między takimi jak my... I jak ci mlodzi są... Noo... Tacy młodzi... To nie wiem czy by się tak upilnowali nie wsypać żadnym mailem czy spamem z ucieczką jak tu Steve mówi... Więc raczej myślę, że motyw z ucieczką odpada... Czyli tak w ciemno sobie dumam wychodzi mi, że porwali ich jacyś małotuzinkowi załoganci choć niekoniecznie ci od tej elfiorki. - podsumował swoje wnioski jakie miał do tej pory na tą sprawę. Na razie poruszali się w ciemno. Przydaliby się teraz tacy ludzie jak Steve czy Agnes co umieli jakoś zawęzić obszar poszukiwań i krąg podejrzanych na tyle by reszta miała gdzie iść i kogo pytać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline