Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2015, 23:02   #22
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy czasem cały ten metaplot nie był napisany pod jakąś randomową serię bitew WFB?
A myślisz, że pod kogo? Pod tych paru no-life'ów co kryją się w piwnicach i przy świeczkach wciąż rypią w WFRP pierwszą i drugą edycję?

Cytat:
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że reset całego świata nie pomógł firmie w wygrzebaniu się z coraz głębszego dołka finansowego. Coś czuję, że to nie ostatni reset uniwersum w tym roku.

Nic tylko kupić pop-corn i śledzić.
Nie podzielam Twojego entuzjazmu. Może nie jestem Warhammerowym maniakiem, który będzie się bił o ten system do ostatniej kropli krwi, ale po prostu szkoda mi tej marki. Wolałbym aby GW świętowała sukcesy, nawet jeśli ich wizja świata nie odpowiadałaby mojej. Ja mam swoją drugą edycję WFRP i mi to kompletnie wystarcza, ale jeśli wyjdzie czwarta edycja i będzie ciekawa to pewnie ją kupię. W dodatku to nie jest gra MMORPG, gdzie trzeba akceptować wszystkie decyzje twórców i grać w ich aktualną wersję gry.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem