Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2015, 12:34   #61
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Nie wiem czemu, ale na liście użytkowników forum nie ma Jaśmina, nie mam jak go dodać do sesji, wie ktoś o co kaman?

Dobra, sprawa wygląda tak. Mam jeszcze dwie karty na dysku, lecz nie mogę dojść do tego czyje one są (tak mam lekki burdel). Graczy, którzy wysłali postać proszę o odzew w tej sprawie żeby wszystko ustawić na tip top. W pierwszej turze nie ma ograniczenia czasowego do momentu jak nie ustalimy pełnego składu. Ci którzy już są na liście graczy proszę o uzupełnienie kart (mechaniki nie trzeba bo mam karty na kompie ale opis wyglądu, lista atutów umiejek i avatar jak najbardziej).
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!

Ostatnio edytowane przez Nefarius : 03-04-2015 o 12:38.
Nefarius jest offline