Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2015, 20:36   #9
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
TURA 1

  • czas na posty: do 10.04 (posty nieobligatoryjne)
  • czas w postach: od dowolnego do podjęcia się zlecenia w Gildii. Scena w karczmie będzie już w nowej turze
Zaczniemy na luzie, czyli sanboxowo A poważnie, potrzebuję czasu żeby ogarnąć Wasze karty i posprawdzać mechanikę osobom początkującym oraz tym, które słabo ogarniają DDki. A że święta, święta i do tego w domu chorobowa apokalipsa, więc ten tydzień jest mi potrzebny jak psu buda.

W kartach postaci i historiach możecie grzebać dopóki nie przybiję Wam pieczątki na docu pt. SPRAWDZONE. Pewnie będę jeszcze prosić o różne zmiany, żeby ujednolicić NPCów czy jakieś fabularne wątki.

W postach możecie opisywać sobie co chcecie do czasu podjęcia się zlecenia w budynku Gildii (włącznie). Domyślnie wszyscy widzieliście się tam przynajmniej raz podejmując misję z koboldami; mogliście się spotkać też przed (np. podpisując kontrakt)/po - Wasza wola.

Jeśli macie pytania dotyczące gildiowych formalności, miasta itp. - piszcie na PW, gg lub w docu I.

Do końca tury proszę uzupełnić panele sesji (w sensie ekwipunku i czarów). Od następnej zaczynam Was rozliczać z żywności, kasy za noclegi itd.Proszę teżdo tego czasu standardowo potwierdzić w komentarzach udział w sesji i podesłać mi na PW typowy wygląd postaci (jeśli nie ma go w docu)oraz to, co wiedzą o niej inni bohaterowie - wrzucę to w jeden post (nr 3) do wglądu dla wszystkich. Na docu wybierzcie sobie kolorki itp.

Mam nadzieję, że będzie nam się fajnie grało i obejdzie się bez większych zgrzytów
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 25-05-2015 o 09:52.
Sayane jest offline