Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2015, 21:03   #7
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ekwip startowy darmowy dla profesji masz pod koniec opisu swojej profesji w Podr. Gracza. Jeśli go nie chcesz możesz sprzedać za pół ceny (wyposażenie jest gdzieś koło str. 112 PG pl) i kupić coś innego. Dałam Wam tak bo zasadniczo mało kogo stać na nowiutkie graty i zakładam, że broń czy zbroję macie po dziadku, babce czy bracie.

Co do materiałów to zależy jakie chcesz. Wydaje mi się, że w Księdze Broni i Ekwipunku są tego typu drobiazgi, a jak nie to będziemy myśleć gdy zechcesz coś stworzyć.

W panel sesji wchodzi się klikając na nazwę postaci (lub awatar) przyklejony w górnej belce sesji (piszę bo dostałam takie pytanie). Potem "edytuj szczegóły" i wrzucacie tam ekwip z doców.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 03-04-2015 o 21:05.
Sayane jest offline