Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2015, 23:42   #12
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Potwierdzam udział.

Myślałam, że będę jedyna do składania do kupy naszej wesołej gromadki, ale okazuje się, że mam ostrą konkurencję w postaci druida i kapłanki. Cóż, nad jakimś dogorywającym BG będą się rozgrywały epickie boje o to, kto będzie mógł go pomacać spellem leczącym XD

Also, trochę tam u Say przeżyłam, a i system znam nienajgorzej. Jak ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości, które można rozwiązać bez udziału MG, to można śmiało mnie maltretować na PW czy gg

No i witam wszystkich. Mam nadzieję, że to my damy łupnia goblinom koboldom, a nie na odwrót ;D
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 04-04-2015 o 00:02.
Autumm jest offline