Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2015, 12:07   #28
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Narina Zobacz post

Rozumiem, że można chcieć zaskoczyć naszego ciekawskiego MG
Ciekawość, to pierwszy stopień do piekła. A ja już tyle tych stopni pokonałem, że ciekawość, to dla mnie podstawa

EDIT: Skoro wszyscy odpisali, wstawiłem kolejny post. Tym razem jest to już walka, którą rozegramy na docu. Wiem, że są święta, więc nie wymagam, by wszyscy wchodzili teraz na doca i pisali. Do wtorku daję czas, aby chociaż zacząć. Jako, że to walka, chciałbym, aby była "kolejka". Znaczy to, że każdy odpisuje, a potem ja piszę i znowu wasza kolej. Dzięki temu każdy zaangażuje się jakoś w walkę. Po świętach chciałbym, aby tempo wynosiło ten 1 dzień/1 kolejka w walce.

Cerber jest coraz bliżej. Macie chwilę na dogadanie się, czy coś. Wiele o tego typie demonów nie wiecie, przynajmniej nie wszyscy. Przypomina ogary, ale ma trzy głowy i jest dużo większy. Powodzenie
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Saverock : 04-04-2015 o 15:33.
Saverock jest offline