Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2015, 22:04   #84
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Złomokleta musiałby na spokojnie przy tym posiedzieć, żeby zorientować się. No i mieć narzędzia.
Ok rozumiem logiczne w sumie może zaraz dam coś krótkiego

EDIT: Jest pościk.

A co do narzędzi to wydaje mi się że w poście zaznaczałem że Andrzej ma skrzynkę z najpotrzebniejszymi narzędziami co ją jeszcze z domu razem z laptopem ocalił ? Ale racja że nie ma teraz czasu się upewniać.

EDYTA2 Jest pościątko trochę dłużej zajęło niż pierwotnie planowałem ale wrzucone. Mam nadzieje że podoba się Stasio częściowo wzorowany na moim sąsiedzie przez ścianę budowlańcu ze wsi który rzeczywiście sprzedawał w pewnym momencie narkotyki na starówce i robił wymuszenia na parkingach ale trochę wzbogaciłem historie na potrzeby klimatu :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-04-2015 o 12:11.
Brilchan jest offline