Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2015, 20:56   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Odwiedzimy Starka i Profesora Yana'ę? Było by fajnie
Wizyta i cała przygoda do tego będzie okazja spotkać Agentkę Summers, Wada i parę innych herosów

Ostatnia część sesji będzie się właśnie w naszej wersji uniwersum Marvela dziać mam nadzieje że zaskoczy cię antagonistka którą wymyśliłem

Nie wiem jak to ze mną będzie bo ciśnienie mi skaczę ale postaram się odpisywać szybciej może nawet dzisiaj.

Edycja Jednak nie udało mi się dać tego posta co planowałem wczoraj. Skończył mi się leki i się nie najlepiej czuje ale postaram się jak najszybciej dać.

Edycja 2 Przemyślałem i doszedłem do wniosku że posta zostawię tak jak jest bo to co chciałem dopisać to lepiej się sprawdzi w moim następnym poście więc możesz pisać jak będziesz miała chwilę.

Jeżeli uważasz że nie masz za bardzo na co reagować to napisz a dopiszę więcej.

Edycja3 Dałem posta, myślałem o tym żeby go bardziej uszczegółowić dodając jeszcze jedną czy dwie scenki ale bałem się że to opóźni mi posta jeszcze bardziej dodam najwyżej więcej szczegółów.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-04-2015 o 15:28.
Brilchan jest offline