Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2015, 21:24   #28
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie wszystkich.
Podsumowanie rekrutacji będzie krótka lecz przedstawiona uczciwie z mojej strony.

Tak de facto kart spełniających wszystkie warunki rekrutacji dostałem jedynie dwie. Reszta była niekompletna. Albo dostałem samą historię postaci albo samą część mechaniczna gdyż historii nie mogłem otworzyć ze względu na nierozpoznawany format pliku. Albo nie było wplecionego wątku jaki Przedmiot Przymierza występował w wizjach albo nawet czasem nawet nie było w ogóle sprecyzowane jakim przedmiotem postać chciałby się posługiwać. O wady i zalety chodziło mi o zwykłe "ludzkie" słabostki i mocniejsze strony.

Wiem, że to mój debiut jako Mistrza Gry i być może powinienem lepiej doglądać tej rekrutacji. Z drugiej jednak strony miałem nadzieję, że nietypowy pomysł z nietypowymi aczkolwiek dość potężnymi magicznymi przedmiotami wzbudzi większe zainteresowanie niż dwie KP w pełni kompletne. Wydaje mi się w takim razie, że nie ma co startować z tą sesją gdyż z jednej strony zainteresowanie nią już na początku nie jest oszałamiającej (więc przewiduję, że mogła by dość krótko potrwać), a z drugiej strony widocznie nie jest to jeszcze czas na to żebym prowadził sesję na Lastinn.

Przepraszam więc tych, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie naprawdę dobrych KP i historii i dziękuję za udział. Może innym razem.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline