Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2015, 21:32   #13
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
Dobrze, przepraszam ,za chwilę milczenia ale moja praca czasami pochłania energię do tego stopnia, że kończy się albo na pracy albo na spaniu :P

W każdym razie właśnie między innymi dlatego prosiłam o pw, bo łatwiej mi przebrnąć przez konkrety za jednym podejściem.

W taki też sposób dostałam propozycję od Zaka, że zainteresowany jest spotkaniem w dowolny, poza ostatnim weekendem kwietnia. Jeżeli chodzi o mnie, to proponowałabym piątek 17 bądź piątek 24 kwietnia. Żadna inna stabilna data nie została zaproponowana, więc zawsze można jeszcze dodać coś w tak zwanym między czasie.

Yarot zaproponował też ostatnio aby nadać każdemu spotkaniu jakiś motyw przewodni, który nadal nie został zaproponowany.

Co więcej - na ten moment, choć okazuje się, że bardziej z "braku laku" niż samej fascynacji miejscem pozostaje Paradox .
 
Nimitz jest offline