Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2015, 13:34   #51
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Wszystko jest dla ludzi. RPG nigdy nie były sztywnymi ramami, których trzeba było się trzymać i mus! Bo inaczej pojawiał się twórca i wymalowywał nas w pysk jak wachmistrz rekruta.
Zawsze uważałem, że to co mój MG robi z światem jest pokręcone, ale zdaje sobie sprawę, że co człowiek to pomysł. Istnieje możliwość, iż ktoś ma bardziej brutalną straż miejską niż my, która przypomina współczesne oddziały prewencji pod względem skuteczności i taktyki Nikt nie lubi pałowania, a już na pewno przez bretońskich strażników miejskich (tylko chodzą po ulicach i wypatrują ofiar).
Właściwie nie wiem co musiałoby się stać, aby system upadł. Wycofanie podręczników z obiegu itd. Póki ludzie mają materiały, choćby nawet i w pdfie, system będzie żył.
 
Gveir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem