Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2015, 23:43   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kehil nie zastanawiał się długo. Nie znał się na medycynie, więc i tak nie pomógłby kompanom. Paradoksalnie był oczami tego zespołu, a durastalowa puszka w jakiej byli skutecznie uniemożliwiła mu obserwację.

Nie tłumacząc się nikomu otworzył drzwi łazika i ruszył w dżunglę. Jego towarzysze musieli w ostatnich tygodniach przywyknąć do tego typu nagłych zrywów.

Otaczał go szum liści i zapach błota. Wilgotne powietrze również dawało się we znaki. Nie było słychać żadnych zwierząt. Zapewne wystraszyły się łazika.

Kehil założył rękawicę wspomaganą i zaczął zakradać się w stronę z której pijanym żołnierzom ukazał się na skanerze błysk sygnatury energetycznej.

W głowie nadal dudniło mu echo mocy przywołanej przez Khedryna. Musiał być niewiarygodnie silny w mocy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 07-04-2015 o 23:46.
Mi Raaz jest offline