Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2015, 14:27   #378
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Masz szczęście Pip że tym razem gram życzliwym Irlandczykiem
- W jakim sensie mam te szczęsicie? Przywiozłeś mojemu hirołsowi jakiś kupon na główną wygraną w lotka czy jak?



Cytat:
chociaż trochę nieprzewidywalny to myślę że nie narobi sobie wrogów
- No lepiej by nie zaczynał sobie od robienia wrogów zwłaszcza wśród obsady pociągu.



Cytat:
Meh...Pip, bo to się trzeba pokazać, że nie ma się złych zamiarów. Niech sobie ludki z pociągu popatrzą, przyzwyczają się, oswoją że ktoś tam sobie przyjechał i na serio, nie trzeba do nich od razu strzelać
- No to jak widzisz działa. Zostali obejrzeni i jeszcze nikt do nich nie strzela


Cytat:
Pytanie bardziej, może nie wyłapałem tego we wcześniejszym opisie, ale gdzie znajdują się pojazdy załogi pociągu, czyli Ciężarówka, Renault i 6x6?
- Phi, pojazdy... Poczekaj aż nasz czworonóg Was przywita...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline