Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2015, 15:46   #1
Bardd
 
Bardd's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardd nie jest za bardzo znany
[Storyteling/Autorskie] postapo - Sandbox - SESJA ZAWIESZONA

Tak jak ludzie przestali kupować na karteczki, w metrze powrócili do tego. Jeśli miałem z dwanaście bonów na gume do żucia czy chleb, byłeś '' Królem '' . Rynek w nim, nie wyglądał jakoś straszne mega czy coś, ale był wyjątkowo bogaty.

- Myślisz że to takie łatwe!? - Krzyknął staruszek, trzymający za koszule najprawdopodobniej swojego wnuka. - Ja tu się męcze! Poluje! A ty tak mi się odpłacasz!?

- P..p-przepraszam. - Wnuk, w wieku około osiemnastulat spojrzał na swojego dziadka, a ten kopnął go w tyłek.

- Bez Świętego Grala mi nie wracaj! - Staruszek wkurzony trzasnął drzwiami zrobionymi z blachy, i na tym skończyła się ich rozmowa.

Pole Helizejskie należało do Szabrowników. Mają ci w planach zbudować fort który odetnie ich od innych.. Ale co każdą próbę i tak coś lub ktoś ich zaatakuje. Większa ilość ludzi przeprowadziła się lub dołączyła do innej grupy.



John Husak.

Po kolejnym dniu, gdy mutanty ludzko podobobne was atakują.. Miałeś nawet ty już dość. Z chęcią odpoczynku, weszłeś do baru gdzie codziennie wydawano bimber albo wino. Gdy usiadłeś, ktoś w stole obok zaczął ci się przyglądać, miał kaptur, i widać było że się denerwuje.
- P-poproszę.. Wino. - Odpowiedział szybko kelnerce, a ta poszła do tutejszego barmana.



Janusz.


- Janusz! przydasz się! - Krzyknął Starszy Stalker, i przeładował strzelbe.

- Potrzebujemy kogoś na warte, chętnyś? Ja, ty i dwójka innych.



Gawern


Siedziałeś dosyć z dala od obozu, ale miałeś go na oczach. Tak dokładniej, to siedziałeś na starej wieży z drewna. Nigdy takiej nie widziałeś, ani rodzice nie opowiadali ci o takiej budowli. Miałeś z tąd widok na całą okolice. Sama wieża mieściła się na skraju lasu.
 

Ostatnio edytowane przez Bardd : 08-04-2015 o 16:04.
Bardd jest offline