Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2015, 13:48   #999
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Jeszcze zastanowię się co do dodatkowej rekrutacji, bo drugi scenariusz już jest (chyba) a nasz krasnolud jak się nie pojawi to chyba odejdzie w swoją stronę w tej sesji jednak uznam, że ją ukończył, bo naprawdę sporo był, no i pewnie miał wiele innych rzeczy na głowie.

Koniec scenariusza będzie wraz z opuszczeniem wsi, chociaż formalnie wraz z otrzymaniem nagrody od sołtysa


Pytania do Graczy:

1. Czy chcieli byście napisać mi na PW indywidualnie, kto waszym zdaniem najlepiej według was grał? Ta informacja jest tylko dla mnie jako dodatek do PD, oczywiście możecie głosować także na siebie. Ja osobiście na koniec scenariusza każdemu wyślę PD na wiadomość prywatną, tak aby każdy dostał do wglądu własnego, co i za co Mam nadzieję, że tak będzie w porządku.

2.Druga rzecz to wraz z końcem pierwszego scenariusza prosił bym o opinie, co wam się podobało, a co nie w moim prowadzeniu, tak abym mógł zmienić w kolejnej przygodzie. Dopiero się uczę prowadzić, więc nie obawiajcie się, bo każda uwaga jest dla mnie bardzo ważna, jak na razie dostałem jedną:

- że czasem za daleko popycham bohaterów do przodu.

Jak do tego jeszcze dacie konkretne przykłady to w ogóle będzie świetnie, bo łatwiej będzie mi się nad tym zastanowić.

3. Możecie mi także napisać na PW wraz z informacją z punktu 1, jak ocenicie przygodę od 1 do 10 no i podać jakieś elementy, które podobały się najbardziej, a które nie. To da mi wgląd co chcieli byście aby pojawiło się w kolejnym scenariuszu,a co lepiej ograniczyć
 
Inferian jest offline