Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2015, 20:35   #2
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Bardzo ciekawy temat, serii KotOR jestem oddanym fanem, tak jak i SW w ogóle, wstępnie mogę nawet zgłosić swoje zainteresowanie, ale pozostaje zbyt wiele pytań bym z całą pewnością mógł powiedzieć, że zagram. Planujesz to jako sesję storytellingową czy opartą na jakimś systemie? Jeśli to drugie to na jakim, d20, może jakiś własny? Druga sprawa jest taka, że, jak sam zresztą napisałeś, jesteś na forum nowy, nikt nie zna Twojego stylu, sposobu grania lub prowadzenia. Trudno jest się ot tak zdecydować na grę z nieznanym MG, a przynajmniej ja tego nie robię.

Tematyka sesji, jeszcze raz to podkreślę, bardzo interesująca, ale jeśli o mnie chodzi, wszystko zależy od tego jak byś to potrafił sprzedać w temacie rekrutacyjnym. Oczywiście rozumiem, że robisz dopiero rozeznanie, nie ma sensu wysilać się przy pisaniu rekrutki, jeśli potem ma się okazać, że zainteresowanie jest nikłe lub żadne, ale z tego co się orientuję fanów SW tu nie brakuje. Bez względu na to czy ostatecznie się zdecyduję czy nie, życzę powodzenia przy realizacji tego projektu.
 
Col Frost jest offline