Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2015, 21:27   #115
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Mimo wszystko byłbym za "uśpieniem" mojego ludu, gdyż szkoda mi poświęconego czasu na rozwiązywanie kolejnych problemów oraz tworzenia tego wszystkiego od zera. Prosto mówiąc nie chcę się poddawać.
Postanowiłem. Kenku zdziczeją, lecz twoje wszystkie dane pozostawię. Jeżeli nadarzy mi się jakaś okazja lub np. Sluepburg upadnie (nie żebym coś sugerował ) to Kenku tam mieszkający, którzy jako jedyni zachowali cywilizowanie zapewne odejdą, by założyć własne osiedle.

W skrócie: jeśli nadarzy się okazja, wrócisz do gry. Ale to żadna gwarancja, pamiętaj. Póki co jestem zmuszony podziękować ci za grę, płody twej kreatywności oraz czas i nerwy na użeranie się z moja osobą i współgraczami . Jednocześnie twoje odejście nie równa się zniknięciu Kenku ze świata, pamiętaj. Możesz śledzić sesje i trzymać kciuki za swój lud .

Cytat:
Swoją drogą, patrząc na liczebność mojego ludu, to nie wiem, czy to nie będzie ostatnia tura w ogóle...
No tak, po raz pierwszy od wielu tur otrzymujesz dodatni bilans demograficzny, ale to za mało .

I małe ogłoszenie - skontaktuję się wkrótce z potencjalnym graczem, który uzupełni nasze szeregi. Bo w trójkę to tak kijowo nieco .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 09-04-2015 o 21:32.
MrKroffin jest offline