Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2015, 19:58   #83
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Taaa głupie świnie ostatni raz jak tego typu kurwy mnie zaczepiały to ich zjadłem, ale Adrian by mnie ubił za takie rozwiązanie sprawy – Warknął cicho gdy nieco odeszli. Ciągle zapominał, że świat zewnętrzny był bardziej skomplikowany niż pokazy siły i strachu, według których dotąd żył.

- A nic, po prostu jestem nieprzyczajony do tych nazw jeszcze - Wyjaśnił, po czym zaczął się rozbierać nie widać było po nim żadnego zawstydzenia ani podniecenia, kiedy od najmłodszych lat żyje się w grupie nagość po jakimś czasie przestaje robić wrażenie.

Ciuchy zapakował do torby, którą zawiązał ciasno muszką (chciał się dobrze przed szefem zaprezentować) zmiana była dla niego odrobinę trudna z powodu braku doświadczenia, ale kontakt z wewnętrznym wilkiem i przodkami miał niezły, więc jakoś dał radę.


[MEDIA]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/285/0/0/special_perspective_beauty_by_woxys-d30mhpr.jpg[/MEDIA]

Młodo wyglądający biały wilk wziął w zęby reklamówkę obdarzył towarzysza spojrzeniem które zdawało się pytać "Dobra, to co dalej ?"


 
Brilchan jest offline