Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 12:52   #35
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Eldenir Zobacz post
Mam małe pytanko jako, że jestem świeżynką w sesjach przez doca, teraz każdy będzie do odpisu swoją część wstawiał czy jak to ma wyglądać? :d
To już zależy od preferencji. Możecie przekopiować fragmenty z doca w kolejności w jakiej są albo napisać coś od siebie. Jak komu wygodniej. Kopiowanie jest najłatwiejsze i skoro fabularnie pisaliśmy walkę, to dobrze, by w częściach całość się pojawiła, ale możecie dodać coś od siebie. Skopiować może tylko parę osób, a reszta jak chce opisać ze swojej perspektywy, albo dzielicie na wszystkich.

Jakby co o 20 może chwilę później chcę zamieścić post. Na docu już pisałem. Jak nie dacie rady napisać, to zarezerwujcie sobie po prostu miejsce z pustym postem
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline