Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 13:45   #124
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał sickboi Zobacz post
Poza tym, kiedy zwiększony zostanie limit budowania budynków? Przy 4 osadach pojawia mi się już pewien problem z wyborem gdzie inwestować czas i środki
Cóż, dla jednych limit jest za niski, a drudzy nie budują wcale (nie żeby po nickach od razu, ale Rycerz Legionu ). Ale to prawda, zapomniałem o tej kwestii. Sądzę, że jestem w stanie zaproponować rozwiązanie typowo civowe - jeden budynek na jedno miasto. Informuję zarazem, że początek nowego tysiąclecia przynosi wydłużenie czasu budowy. Koniec ze stawianiem pałaców w turę, zamiast tego możecie budować kilka naraz w różnych miastach. To ma was zmusić do kolonizacji, lenie .

Małe ogłoszenie: jako, że gracz, którego zamierzałem dodać do naszej sesji musiał odmówić, spodziewajcie się w najbliższych godzinach krótkiej rekrutacji dodatkowej.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 11-04-2015 o 13:55.
MrKroffin jest offline