Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 14:59   #93
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Jess nie odpowiedziała na pytanie. Zresztą mężczyzna raczej nie oczekiwał odpowiedzi zatopiony w swojej przyjemności, która najwyraźniej powodowała, że stawał się jeszcze twardszy i większy. Czuła wyraźnie jak jeszcze bardziej rozpycha się w jej drobnym ciele.
Jednocześnie komentarze, które słyszała przestraszyły ją. Jakoś nie wypływała myślą po za chwilę utraty dziewictwa. Wyglądało jednak na to, ze na tym się nie skończy. To miał być dopiero początek. Czy ci wszyscy mężczyźni w koło będą chcieli ją posiąść. Na myśl o tym zadrżała mimowolnie i przeszył ja dreszcz, co wypełniający ją ściśle mężczyzna, mógł odczytać w zupełnie inny sposób. Jęknął i bardzo mocno przyspieszył. Brał ją przez chwilę w takim tempie, zanim jęknął i zamknął oczy. Poczuła jak drga gwałtownie w jej małym wnętrzu i wypluwa z siebie coś gorącego i mokrego. Duże ilości tegoż. Kilku z otaczających ich mężczyzn zaczęło klaskać, kilku innych śmiać się.
Uczucie na końcu, było zdecydowanie najprzyjemniejszą częścią całego aktu. Może podziałała na nią tak myśl, że skończył? Odwróciła głowę i popatrzyła w kierunku towarzyszki zastanawiając się jak ona się czuje. Elenę prawie całkiem przykrywało ciało Gilberta. Posuwał ją, ale wolniej. Bardziej doświadczony, bawił się tym i delektował, całując twarz i szyję młodziutkiej kochanki. Blondynka patrzyła się w stronę Jess, na twarzy ból mieszał się z czymś zupełnie innym. Strachu pozostało już niewiele. Co więcej, pod wpływem wzroku rudowłosej, objęła lorda swoimi nóżkami, co wywołało kolejny aplauz publiczności. Tymczasem Luiz wysunął się z niej i uniósł.
- Skonsumowana! - Wykrzyknął tryumfalnie, co wywołało salwę śmiechu. - Zgodnie z prawem jest wykupiona na dzisiejszą noc i należy do wszystkich!
Najwyraźniej zachowanie Eleny świadczyło, że to co robił Gilbert było całkiem przyjemne. Może była to tylko kwestia wielkości? Jess miała nadzieję, że przyzwyczai się do tego co z jej ciałem będą robili mężczyźni równie szybko. Na razie leżała z rozrzuconymi na boki udami tak jak ja pozostawił Luis, a spomiędzy jej ubrudzonych krwią ud wypływały kolejne jej porcje zmieszane z gęstą, białawą spermą. Wcale nie odstraszyło to chętnych. Pierwszy podszedł starszy mężczyzna. Jego ciało lata świetności miało już za sobą, ale członkowi nie brakowało wigoru. Był za to wyraźnie mniejszy od przyrodzenia pierwszego lorda. Chwycił jej ciało i silnym ruchem obrócił na brzuch.
- Klęknij. Przyjmiesz mnie jak suczka.
Jeszcze inny zbliżył się od przodu, ale ogólnie kółko dookoła zaczęło rzednąć, bowiem do zabawy włączały się doświadczone kurtyzany. Lord Gilbert krzyknął i na chwilę opadł na swoją wybrankę. On także wreszcie dotarł na szczyt.
 
Sekal jest offline