Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 23:53   #27
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Post jest. Zaczynam łapać klimat, pisanie idzie mi łatwiej. Tym razem natłok "prywaty" mnie nieco zastopował.

Co do NPC'ów - tych, których ja stworzę, wolę mieć pod własną kontrolą. Nie będzie ich wielu i każdorazowo będą mieli jakąś rolę do odegrania, więc jest dla mnie ważne, by zachowywali się zgodnie z moją wizją. Co nie znaczy, że nie możesz np. zaptytać, co BN zrobi (w komentarzach) i opisać tego zachowania swoimi słowami. Albo czegoś zasugerować/powiedzieć że powinno być etc.

NPCów tworzonych przez Ciebie oczywiście powyższe nie dotyczy. Masz nad nimi pełna kontrolę, chyba że akurat ja postanowię się nimi pobawić

Co do dialogów - w sesjach 1 vs. 1 sprawdza mi się forma samych postów - nawet krótkich, z jednym zdaniem/reakcją. Można tak prowadzić nawet rozbudowane dialogi, po prostu wymieniając się krótkimi odpowiedziami. Wolałabym, żeby tak zostało. Jeśli jednak Tobie taka forma nie odpowiada bardzo i ucierpi na tym jakoś Twoich postów, to docka założę (choć wolę tego uniknąć).

Chyba tyle? Pytania?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline