Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2015, 13:53   #29
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Nie dopisujemy/edytujemy postów wstecznie o wstawki fabularne i "merytoryczne'" - chyba że poprawiamy w ten sposób jakieś rażące błędy fabularne. To co napisane - nawet jeśli jest w jakiś sposób nie po myśli autora - jest cegiełką do budowy opowieści. A z niedociągnięć czy nieprzemyślanych akcji też tworzą się wspaniałe możliwości fabularne

Oczywiście nie dotyczy do edycji posta w celu poprawienia gramatyki, ortów czy formatki

Skończyłeś w bardzo dobrym miejscu, tak właśnie wg. mnie wygląda idealne "zmienianie się" przy pisaniu miedzy MG a graczem (a raczej między dwoma autorami). Mój odpis będzie chyba jeszcze dziś

PS:

Cytat:
Tam przecież wszystkie kobiety z zasłoniętymi twarzami mają czarne i błyszczące oczy...

Czador odkrywa owal twarzy
. Stąd skojarzenie "ostrego profilu" było tak silne. Nie poprawiaj tego, ale chciałam wyjaśnić, czemu Wędrowcowi tak mocno się to podobieństwo rzuciło w oczy

PSII: Nie umiesz rozgryźć sytuacji? Damm, a myślałam, że bardziej oczywista nie mogę być. huehuehue <zaciera łapki>
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline