Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2015, 13:56   #40
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Ja tam bym nie chciała by ktoś kopiował i wklejał moje części, to trochę słabe korzystać z czyjejś pisaniny
To nie tak, że korzysta się z czyjejś pisaniny. Post taki jest wspólny i należy do wszystkich, nawet jak jedna osoba ją wrzuciła. Jest to dość popularne na tym forum, bo łatwiej tak jest i szybciej jeśli chodzi o wrzucanie. Jeśli bardzo się chce to można jako tytuł postu wpisać, że praca zbiorowa i do kogo należy. Nie jest to jednak jakoś bardzo potrzebne mi się wydaje, bo widać, że różne osoby się wypowiadają.

Dla mnie czasem rozbijanie i pisanie z pozycji swojej postaci całość rozmowy, którą ktoś już wrzucił jest nieco powtarzaniem. Już chyba wolała bym po prostu same przemyślenia postaci po rozmowie.
 
Asderuki jest offline