Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2015, 23:38   #97
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Trzy po trzy.
-Ja, Ambasador Ślepego Zaułka pozdrawiam cię, Królowo Mab, Strażniczko Bramy i Opoko swoich podwładnych...- zaczął zgodnie z fikuśnym protokołem obowiązującym na dworze Faerie. Tak jakby w ogóle wiedział o nim coś więcej niż na nim wymuszono. Naprawdę, pewne rzeczy mogliby robić łatwiej. A Kingston, uwielbiająca przeplatać sztywny ceremoniał Seelie i przerażającą zmienność Unseelie nie ułatwiała sprawy.
Ale na pewno czyniła ją ciekawszą.
-Ta dzielna trójca, te nierozłączne trio, tych trzech muszkieterów to niezależne duchy w oddziale alfa. Czy też jego młodzieżówce. Albo na liście kandydatów.- oho, wie. W sumie nic dziwnego, ale te zmarszczki nigdy nie wróżyły nic dobrego
- W każdym razie, po świecie krąży plotka że nasz drogi Jimmi Herman zaginął, znikając razem z swoją wybranką. Zaniepokojeni ludzie proszą o pomoc każdego kogo mogą; tak sprawa dotarła do Adriana. A ten skierował ją do narybku, dając wszystkim chętnym okazję się wykazać - płynął z fantazją, w zapale gubiąc resztki formalnych struktur Seelie
-Parę przypadków i wypadków później jesteśmy tutaj; Angie, świadomy smaków świata Portos, Godzilla, nasz małomówny i prawy Atos oraz Stevie schowana w cieniu ręka Aramisa. A do tego Chris, którego przedstawiać nie trzeba, aczkolwiek można wspomnieć że przymierza się do wzięcia w swoje rączki przywódczej buławy. I niżej podpisany, a jakże.- zatrzymał na chwilę słowotok i wziął głębszy oddech
-Cała piątka gotowa dołożyć swoje marne grosze do działań Królowej, kiedy ta uzna że jej wasal może potrzebować pomocy-
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 12-04-2015 o 23:40.
TomBurgle jest offline