Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2015, 21:57   #343
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Moi drodzy,

tak oto dotarliśmy (a raczej Wasze postaci) do końca przygody. Gratuluje odzyskania Wolności tym, którym się to udało. Dziękuję Wam wszystkim bardzo za grę, zarówno tym, którym udało się dotrwać do końca rozgrywki i tym, którzy ją przedwcześnie opuścili (czy to zmuszeni do rezygnacji czy też poprzez śmierć ich postaci).

Mam nadzieję, że gra chociaż trochę Wam się podobała i nie był to smutny obowiązek.

Sama sesja, jak pewnie mogliście zauważyć, w bardzo dużym stopniu była improwizowana, jednak mam nadzieję, że nie przeszkadzało Wam to zbytnio.

Chciałbym Was prosić o kilka słów (czyli tak zwany teraz modnie feedback) co Wam się podobało, a co nie. Co można by zrobić lepiej w moich przyszłych sesjach.

Aktualnie mam pewnien pomysł na kolejną sesję, tym razem w klimatach post-apokaliptycznych, jednak rodzi się w bólach i w bardzo dalekiej przyszłości jest planowana taka sesja, jednak już teraz Wszystkich Was gorąco zapraszam.

Dziękuję Wam raz jeszcze i będzie mi brakowało "Wolności"
 
Lomir jest offline