Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2015, 23:08   #344
Morfik
 
Morfik's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputację
Jejku, ale dziwne uczucie. Tak się jakoś przyzwyczaiłem do tej naszej sesji. Będzie mi strasznie brakować odpisywania tutaj i w żadnym wypadku nie był to smutny obowiązek

Strasznie się cieszę, że udało się nam dojść do końca. Chciałbym podziękować Kermowi i Zormarowi za wspólną grę i za to, że jakoś wytrzymywali kolejne wybryki Delamrosa. To była naprawdę sama przyjemność grać z Wami. Podziękowania należą się również wszystkim graczom, którzy z różnych przyczyn nie dotrwali do końca.

No i przede wszystkim dziękuję bardzo Tobie Lomir, za prowadzenie tej sesji. Idealnie wyczułeś jaką postacią jest Delemros i, przynajmniej tak mi się wydaje, niektóre scenki były pisane właśnie pod niego. Szczególnie utkwiła mi w pamięci scena ucieczki z mapami z kapitanatu. To było naprawdę super i idealnie pasowało do Delamrosa.

Ciężko mi się teraz do czegokolwiek przyczepić. Pomimo tego, że zarejestrowałem się tutaj kilka lat temu, to jednak doświadczenie mam słabe, więc mi się wszystko praktycznie podobało. Historia mnie wciągnęła, czuć było ten klimat Podmroku, scenki fajnie dopasowane do charakterów postaci.

Także ogólnie oceniam na duży plus, zwłaszcza, że był to debiut w mistrzowaniu na tym forum
 
Morfik jest offline