Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2015, 17:34   #1
Zephyr
 
Zephyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Zephyr nie jest za bardzo znanyZephyr nie jest za bardzo znanyZephyr nie jest za bardzo znanyZephyr nie jest za bardzo znany
[Branvaga] Piach, ogień, lód i krew



intro

Branvaga jest systemem w barbarzyńskim świecie pustyń, lodowców i wulkanów. Dzicy ludzie, ogry, orki i gobliny zamieszkują nieliczne miasta-państwa, w których władzę pełnią Tanowie.

Link do podręcznika: zaznaczam, że podręcznik jest ukończony w jakiś 90%, pozostaje niewielka ilość niedociągnięć.

Technicznie: Poszukuję 2-4 graczy, wszelkie testy będę wykonywał osobiście przy użyciudice roller'a i podawał wynik.

Wymagam co najmniej 2 postów dziennie(im więcej tym lepiej), jeden z rana, drugi wieczorem/nocą. Osobiście bardziej cenię częstotliwość odpowiedzi niż ich długość. 2-3 zdania mi zupełnie wystarczą. Będę odpisywał dopiero wtedy, kiedy każdy z graczy się wypowie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby któryś z graczy dawał soczyste opisy, ale proszę nie przejmować roli prowadzącego sesję(mam na myśli kontrolowanie innymi postaciami, tym co mówią czy też otoczeniem) .

Jeśli ktoś jest zainteresowany zagraniem przy pomocy komunikatora, to planuję robić 2-3 godzinne sesje w sobotnie popołudnia. Zainteresowanych zapraszam na priva.

Rozlosowania cech dokonam dla każdego oddzielnie, przy użyciu poprzednio wspomnianego dice roller'a.
 

Ostatnio edytowane przez Zephyr : 15-04-2015 o 18:37.
Zephyr jest offline