Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2015, 21:22   #9
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał NightShot Zobacz post
Masz na myśli kooperacyjną planszówkę z elementami bitewniaka ?
Nie jestem pewien co masz na myśli, ale brzmi dobrze.

Cytat:
A może zobaczył, że system będzie miał rozbudowaną mechanikę walki i sklasyfikował go do tych co się nadają tylko do siepy. Zabawne... tym aspektem są napakowane mechaniki proste. Np. DND 3 ma cały zestaw trików przebierankowo/iluzyjno/hipnotyzacyjno/telekinetycznymi, których w Savage Worlds jest jak na lekarstwo.
Archiwum, jeśli zdarzyło ci sie grać w magickę, to przypomnij sobie z czego się składała - z ciekawego systemu magii i zabawnych gagów i nawiązań do wszystkiego (głownie fantastyki jednakowoż). Tyle. Rzecz naprawdę nie niesie ze sobą specjalnie dużo potencjału do rolpleja. można by tu na siłę doczepić jakiś elementy odgrywki, ale szczerze mówiąć to jak przyszywanie kotu kopyt. Najlepsze elementy, te które kocha się w grze na peceta, dużo łatwiej przyjmie jakiś planszówkowy mutant z dużą ilościa gatunkowych przymiotników, niz erpeg, bo też w magickce fabuła jak w większości parodii ma znaczenie trzeciorzędne (nie licząc gagów które można w nią wcisnąć).

Właściwie jedyną osobą która szuka i upomina się o elementy role-playing jak dotychczas jestem ja.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem