Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2015, 13:44   #15
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Poniżej Karta Postaci.
Zgadza się?

Imię: Rankor
Rasa: Ogr
Profesja: Berserk (Berserkang, Szybki niczym wiatr, Moja broń - Maczuga)
Wzrost: 213cm
Waga: 205kg
Cechy: Duży, Łapy jak łopaty, Prosty umysł, Swój czy nie swój, Ogrza siła, Mutacje: (Dwugłowy, Popielate Futro)
Charakter: Zły / Dobry
Atrybuty
Mięśnie: 18
Refleks: 12
Wytrwałość: 18
Wiedza: 12
Rozsądek: 12
Krasa: 10
Szybkość: 8
Siła Zbroi: 4
Ekwipunek: Dwie Maczugi, tarcza, prowiant, 5 monet, Portki na szelkach (zamiast zbroi, bo i tak nie mogę z niej korzystać)
Pochodzenie: Gnijące Pola Flugrot

Wygląd:
A jak może wyglądać dwugłowy, porośnięty popielatym futrem org z wielką pałą w łapie? No... Mniej więcej tak właśnie.

Co potrafisz i jaką rolę będziesz pełnił w drużynie?
Rankor potrafić miażdżyć, to będzie napi****lał! I żreć mogem w trakcie.

Kilka ciekawostek o twojej postaci:
Charakter mojej postaci jest chaotyczny, ze względu na dwie głowy, które reprezentują dwa przeciwstawne charaktery - dobry i zły, co stwarza czasem komiczne sytuacje, kiedy jedna zachwyca się motylkiem, a druga chce go rozgnieść.
Jako ogr jednak obie głowy lubują się w żarciu, piciu i bijatyce, jednak złej jest wszystko jedno co, kogo i czym, a dobra natomiast stara się zachować jakąś kulturę, co wychodzi jej karykaturalnie ze względu na miałki, ogrzy rozum.
Tak to wygląda w zamierzeniu, choć nie wiem jak wyjdzie w praktyce.
 
Eryk jest offline