Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2015, 05:03   #515
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Albo wyrabiacie się przed majówką, w jej trakcie, albo po. Jak chcecie, jak każdemu pasuje.

Nikomu nie rzucałem prócz Rathara na rozpoznanie co zrobiło kuku. Nawet nie wiem czy pokaże ałajć dla kolegów i koleżanek.

Edda ma co chciała, od Thoralda, na ładne oczy. Irgun ma pożyczonego od Awy kunia. Jeśli coś przeoczyłem, to proszę to wytknąć.

Rathar: - 7 Endurance, nie jest (mechanicznie) ranny.
Rathar: +1 Punkt (tymczasowego) Cienia, za szantażowanie Czyraka, czyli podpadnięciem w zadawanie cierpienia pschychicznego groźbami cielesnymi Powinny byc chyba dwa, ale okoliczności były nieco łagodzące.

Edda: +2 PC (to są na razie wszystko tymczasowe) za szachrajstwa i matactwa na igrzyskach.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 18-04-2015 o 05:12.
Campo Viejo jest offline