Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2015, 21:50   #114
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Dobra

Gratuluję ukończenia pierwszej misji!

Parę informacji, jak dalej postępujemy.

Wydatki:

1. Sposób spożytkowania PD i kredytów możecie opisać w komentarzach, bądź wysłać mi na PW.
2. Do materiałów na stronie dodałem bardzo dużo nowych rzeczy. Zarówno broni, ulepszeń, Mocy, jak i np. nowych medykamentów. Jest też trochę przedmiotów, które dostały specjalne unikalne reguły mechaniczne.
3. W przerwie między misjami możecie kupić dowolny przedmiot z Broni/zbroi i ekwipunku. Jak wam na coś brakuje, to możecie dogadać się z innymi członkami drużyny i od nich pożyczyć kredyty.
4. Możecie też sprzedać automatycznie cokolwiek co macie za połowę ceny z cennika (w przypadku włóczni to 50kr od sztuki)
5. Wszystkie apteczki i zwyczajna amunicja zostają automatycznie i za darmo uzupełnione między misjami.

Narracja

1. Następna misja rozpocznie się za około 10 dni.
2. Możecie zastanowić się, co wasza postać przez ten czas robiła. Podróż do większości planet to max około 2 dni (znajdujecie się w wewnętrznych Rubieżach więc wszędzie macie blisko). Jak chcecie, to możecie spokojnie założyć, że wyskoczyliście np. na interesującą was planetę by odwiedzić rodzinę/zrobić zakupy/poodpoczywać/poszukać jakichś informacji, gdy reszta tankowała itd. W przypadku Kehila to co najmniej 5 dni w zbiorniku, resztą może jednak zarządzać jak mu pasuje.

Póki co jednak jeszcze nie postujcie. Ja pewnie pojutrze (zobaczę jak szybko wyrobicie się z wydatkami) dam swojego posta ze wstępem do nowej misji, wtedy będziecie mogli dać w retrospekcji.
3. Jeśli chcecie zrobić w tym czasie coś co wpłynie na wasz stan posiadania w następnej misji (hazard? inwestycja?), albo macie wątpliwości, co do sukcesu waszych działań to mogę wam rzucić.
4. Jak chcecie możecie też zrobić sobie jakąś pogawędkę między waszymi postaciami w kantynie(gdoc,gg?), jeśli wam czegoś takiego brakuje. Doda się jako retrospekcje.

Wszystkie pytania mile widziane, bo jak znam życie to o czymś zapomniałem
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 18-04-2015 o 22:31.
Tadeus jest offline