Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2015, 02:09   #33
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Post poszedł. Właściwie jest to re-edycja mojego poprzedniego, uzupełniona o Twoje deklaracje w komentarzach. Pałeczka po Twojej stronie...znowu

Coś nam (a raczej mi) ciężko idzie ten start. Miałam nadzieję, że po tak długim czasie będziemy z przygodą gdzieś hen do przodu, a tu proszę - blokada na blokadzie i wena ledwo ciurka. No, ale mam nadzieję, że to przejściowe kłopoty, a Ty się nie zniechęcisz tymi kilkoma wybojami z początku - z każda literą jaką tu stawiam, coraz lepiej krystalizuje mi się klimat opowieści, więc niedługo na pewno osiągniemy full speed.

Trzym siem!

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline