Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2015, 11:24   #94
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich.

Bardzo mi się podoba sesja. Jest świetna, napięcie, akcja, postacie, pomysł wszystko.

Nie pasuje mi jednak jedna rzecz - długość oczekiwania na posty współgraczy. Może byśmy spróbowali ustalić jakieś rozsądne zasady?
Typu: ile czekamy na post. Ile czekamy, jeśli ktoś zgłasza nieobecność. Kto przejmuje postać, jeśli gracz jest chwilowo wyłączony itp.

Pewna (nawet niska) dynamika + przewidywalność jest dla mnie warunkiem sine qua non posiadania frajdy z grania. Bo inaczej energia mi się kompletnie rozchodzi i budzi się frustracja. A ja nie chce się frustrować zabawą.

Dziękuje za wysłuchanie, proszę o informację zwrotną (w ciągu najbliższego tygodnia?) , abym mogła podjąć moje decyzje co do uczestnictwa.

Miłego dnia życzę
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline