Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2015, 16:16   #96
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Nie ukrywam, że mam ostatnio sporo na głowie, ale dla mnie też obecny poślizg jest przesadą.

Chciałabym więc zaproponować Wam rozwiązanie, które nie narzuci nam konkretnych terminów postów, ale jednak - mam nadzieję - pchnie do działania.

Wydaje mi się, że nawet bardzo zajęty człowiek powinien znaleźć w tygodniu dwie chwile żeby spojrzeć do doca. Nie mówię o pisaniu całych postów, mówię, o dopisaniu linijki lub dwóch odnośnie zachowania swojej postaci, dzięki czemu inni będą mogli pójść dalej - nawet jeśli postać stoi i grzebie w nosie.

W związku z tym jeśli od danego gracza nie ma odpowiedzi przez cały tydzień - MG lub postać-partner w danej sytuacji ma prawo podsumować jakoś zachowanie postaci np. gdy bohater Y odezwał się do postaci X, a gracz kierujący X się nie odzywa, Y może napisać, że postać X zignorowała postać Y i... pociągnąć fabułę dalej.


W przypadku dłuższych nieobecności - chciałabym żebyście nie tylko zgłaszali mi to, ale też podsuwali rozwiązania - np. postać zemdlała, inny gracz zgodził się ją przejąć itp.

Oczywiście, pozostaje pytanie na jaką ingerencję można sobie pozwolić, dlatego wolałabym jednak aby każdy po prostu sam przed sobą postanowił spróbować 2 razy w ciągu tygodnia zajrzeć do docka, żeby nawet w razie W ten jeden raz na tydzień wypalił.

Będę wdzięczna za wypowiedzenie się wszystkich graczy na temat tego pomysłu lub poddanie własnego, ponieważ musimy ustalić rozwiązanie, które będzie pasowało każdemu. Nie chodzi o to żeby coś narzucać, lecz żeby się zmotywować.

Poza tym przemyślałam kwestię zrobienia przerwy z uwagi na mój stan oraz zbliżające się wakacje i... myślę, że to dobre rozwiązanie. Chciałabym więc dociągnąć scenariusz do punktu wydostania się Waszych postaci z kanionu do połowy czerwca. Obecnie jesteście gdzieś w połowie drogi i myślę, że potrzebujemy 3-5 kolejek żeby ten rozdział skończyć. Prosty rachunek pokazuje, że fajnie jakbyśmy się uporali z każdą turą w 2-3 tygodnie.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 20-04-2015 o 16:20.
Mira jest offline