Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 22:40   #110
Randal
 
Randal's Avatar
 
Reputacja: 1 Randal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znanyRandal wkrótce będzie znany
John wraz z Gillian dotarł do Graby, rozmyślając nad tym, co właśnie zaszło. Kobieta, torebka, Graba na ziemi. Zero sensu. Przynajmniej, jeśli brać pod uwagę przeciwników. Kimkolwiek była ta paniusia, należało na nią uważać oraz się dowiedzieć, kim była. Przecież nie rozłożyłaby tego Brujaha bez żadnego powodu, chyba że była Malkavianinem.
- Słuchaj Graba - zaczął Sinclair - Masz dziwne sposoby podrywania kobiet. Jeśli już na dzień dobry walą Cię po pysku torebką nim cokolwiek powiesz, to chyba faktycznie dobrze, że nie mogę Cię oglądać. Albo też ją czymś wkurzyłeś i teraz się odegrała. Znasz ją? Wiesz, czemu Cię rozłożyła? I czemu zamiast rozerwać jej gardło spędziłeś ostatnie chwile na betonie? Dobrze, że inni Brujahowie tego nie widzieli... ja w sumie też. Ciężko nam ją było dorwać, kiedy odjeżdżała w chwili, gdy byliśmy kawałek od Ciebie. A i póki nie zapomniałem... co z tym Cyganem, któremu spuściłeś łomot?
 
Randal jest offline