Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 09:23   #99
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Z przyczyn jasnych i oczywistych odbieram to jako prztyczek w siebie. Wiedząc, że będę miała słaby koniec kwietnia (co nadal jest aktualne), napisałam w docku że w razie czego wrzucimy dialog retrospektywnie. Może nie zabrzmiało to zbyt jasno... w każdym razie sens był taki, żebyście na mnie nie czekali w tej kolejce.

Tak się jakoś składa w tym roku, że czasami nie mam czasu nawet na tak szybkie - wydawałoby się - zerknięcie do docka i wrzucenie kilku zdań. Zmiany strukturalne w pracy, nałożenie się obowiązków, szkolenia, spotkania... (nie widzę potrzeby wchodzenia głębiej w szczegóły ) A kiedy już wracam do domu, mam "drugi etat" i od dawna już przyjęłam zasadę, że w domu poświęcam się rodzinie. Bardzo rzadko mam okazję i czas na ogarnianie spraw forumowo-internetowych, więc popołudniami i w weekendy po prostu mnie nie ma. Jeśli nie piszę w pracy - nie piszę w ogóle.

Uprzedzając kolejne ponaglenia... w ten weekend jestem na pyrkonie, potem biorę urlop i wracam dopiero po majówce. Jeśli nie uda mi się nic wrzucić do piątku, moja aktywność wzrośnie dopiero w maju.

Rozumiem frustrację Jej Mackowatości i współgraczy, sama też nie czuję się dobrze co chwila opóźniając/znikając bez słowa. Niemniej tak wychodzi... i obawiam się, że przez jakiś czas jeszcze (nie mam pojęcia jak długi) jeszcze będzie wychodziło. Jeśli jesteście w stanie mi to wybaczyć, spróbuję być w miarę na bieżąco. Jeśli jednak uważacie to za zbyt dezorganizujące, oddam River w ręce MG.
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline