Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 11:33   #1021
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Mam kilka spraw ogólnych, a więc przechodząc do konkretów:

1. Chciałem się upewnić co będzie miał zamiar zrobić w tym czasie Randulf ? No i przeprosić Cię Kerm, że trochę nie miałeś ostatnio co robić, ale myślę, że tutaj wyszło dość fabularnie.

2. Chcecie abym już wysłał wam PD? Jeśli wyślę to będą one za wszystkie posty, które pojawiły się do tej pory.

3. Jakie macie zapatrywanie jeśli będę rozdawał PD bardziej na żywo, tzn. tak że bohater po wykonaniu różnych rzeczy dostanie co jakiś czas punkty, punkty także są za zapis, pomysłowość, wczucie się w grę no i aktywność.

4. Widzę naszą kolejną sesję w czterech graczy, czy uważacie, że to za mało ?

Poza tym jak by nasz kolega grający krasnoluda wrócił ma drogę otwartą aby przyłączyć się w przygodzie po tej która będzie teraz. Moim zamiarem jest aby kolejna nie była tak długa, ale to się jeszcze okaże bo to Wy ją rozbudowujecie i chwała Wam za to
 
Inferian jest offline