Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 22:34   #26
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
- Jestem zaszczycony zaufaniem jakimi mnie darzycie. Jednak wtargnięcie do tej kryjówki chciałbym przełożyć do zebrania większej ilości informacji lub gdy któryś z tych łajdaków wejdzie do niej. - Ernst na dłuższą chwilę zawiesił głos po czym zaczął mówić o wnioskach do jakich doszedł - Z tego co wiem to Gerhardt znalazł Białą Utrę przykrytą wypachnionym porządnym kocem. Słyszałem też, że co jakiś czas na parę dni opuszczała karczmę, w której pracowała karczmę, w której pracowała. Możliwe, że wykonywała tam jakieś prywatne zlecenia. W związku z tym chciałbym prosić o pomoc z wydobyciem informacji o tym magazynie i okolicznościach jego pożaru. Potrzebuję też informacji o - tu łowca zwrócił twarz w stronę śmieciarza - jak ona się dokładnie nazywała? ... i jej rodzinie.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline