Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 22:37   #100
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Viviaen Zobacz post
Z przyczyn jasnych i oczywistych odbieram to jako prztyczek w siebie.
A niesłusznie, bo do Ciebie - w sensie Viviaen - nic nie mam

Też mam do ogarnięcia rodzinę, prace i kilka innych rzeczy i wiem, że różnie bywa, a real najważniejszy. Więc nie mi sądzić innych.

Napisałam, bo przeszkadza mi brak sprecyzowanych reguł a szczególnie czekanie nie wiadomo ile na spóźniającego się gracza. Nie ma powodu karać tych, którzy są, oczekiwaniem na spóźniających się. Każdy ma się prawo spóźnić, ale to nie powinno to wpływać na pracę grupy.

A stopowanie sesji na nie wiadomo ile, bo gracza dopadł real, to marnowanie energii graczy. I w konsekwencji spóźniający się gracz nie będzie miał dokąd wrócić, bo sesja się rozpadnie. A było by szkoda, bo jest bardzo dobra.

Dobra tyle odnośnie zdrowego egoizmu i dbania o swój komfort Cieszę się, że są ustalone zasady i określone terminy.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline