Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 23:20   #407
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi, Zombi i John

- Co do odcinania liny to zostawiam detale naszym monterom jako specom. Ja chcę chociaż jedną w bryce. Skoro obie są opdowiedniej długości to bierzcie tą łatwiej dostępną Jak się uda i zaden syf nie wyskoczy to można podumać o zgarnięciu tej drugiej albo o czym innym. Jeszcze po części zależy jak to z czasem wyjdzie.

- A ogólnie jak się da to wolałbym załatwić sprawę z drzwi naszej windy bez jakiś specalnych szwendań po reszcie szybu czy budynku.


@Lemi

- Nie wiem czy się da ale jak się da to chciałbym skitrac bryki, najlepiej do środka budynku. Tak popaczałem na te google map i wychodzi mi, że tak całkiem niemożliwe to się nie wydaje. Jak się da to chciałbym bez zbędnego hałasu czy komplikacji zaparkować sobie przy recepcji ryjem do wyjazdu na wypadek gdyby trzeba było zwiewać nagle
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline