Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2015, 14:07   #410
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ja chyba mam za słabą imaginację na te windy, szyby i liny...

- Te liny to siÄ™ ciÄ…gnÄ… i nad i pod windÄ… czy tylko nad?


Cytat:
Lina dłuższa:
Tniemy przy windzie, lina pod swoim własnym ciężarem spada do szybu, ale jako że nadal jest przymocowana do przeciwwagi, nie będzie problemów z jej wyciągnięciem i odcięciem. Zamiast przy windzie można ciąć w maszynowni.
- Czyli da się ją odciąć tak pi x oko z parteru gdzie jesteśmy bez łażenia po reszcie budynku?


Cytat:
Hexem wjedziecie, Mustanga możecie dać na podjazd, będzie mniej widoczny
- No to hexem wjeżdżamy a mustanga zostawiamy w tych krzaczorach na podjeździe i jakby się dało tą folią czy czym przykryć jak Sam radzi byłoby w piknie


Cytat:
Also może wprowadźcie Sam w sytuację, może zrobicie jakąś burze mózgów albo co...
- Wszyscy są przy pojazdach i każdy może się udzielić czy wypowiedzieć. A jak nie to potem niech nie marudzi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline