Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2015, 15:57   #1027
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Już, wysyłaj

EDIT 1.0
Każdemu wiec indywidualne podesłałem PD tak aby każdy miał do własnego wglądu za co i ile Jeśli z czymś się nie zgadzacie (za mało, albo za dużo ) to oczywiście dajcie znać, bo mogłem coś pominąć, chociaż niektóre punkty przydzieliłem ogólnie tak jako w jednej kategorii, bo nie dało się tak wszystkiego wypisać, np. ktoś coś dobrego tu powiedział i tam i tam i tam itp

EDIT 2.0
Jak by co to dalej jest storyteling, jestem zgodny do rozwiązań nie mechanicznych czy to przy kolejnej profesji czy to innych rzeczy. Jak to napisałem jednemu z graczy, "to ma być historia o bohaterach, a nie o mechanice Warhammera"

EDIT 3.0

Jeśli chcecie to już sami możecie opisywać, a mianowicie w mieście w zależności gdzie kto pójdzie:

- U kowala ceny i akcesoria to standard w podręczniku, chociaż kowal uważa i że tak daje wam zniżkę. Nie jest chętny do skupowania rzeczy wartych powyżej 10 zk (cena podręcznikowa minus 5%). Kowal nie chce wydawać za dużo pieniędzy, ale jest otwarty na wymiany towarów, w ten sposób nie będzie używał pieniędzy. Może tak być np za reperację czegoś, ale będzie chciał aby jak najbardziej wyszło to dla niego z zyskiem. W domku panuje mały ruch, ludzie, chłopi przyglądają się na was z podziwem pomimo, że nikt nic nie mówi.

- W karczmie pojawia się nowy mężczyzna mówi, że przed karczmą ma swój wóz z towarem i tak właśnie jest. Ma wszystko to czego możecie nie znaleźć u kowala. Jest chętny aby odkupić cenne rzeczy po cenie podręcznikowej minus 10%.

Gdzie możecie jeszcze pójść ? ?

Ja najchętniej dał bym swój post na wieczór w grze, bo teraz to ludzie doprowadzają wszystko do porządku i nic nie dzieje. Jeśli będziecie chcieli prowadzić z kimś dialog to dajcie znać, a postaram się przeprowadzić takowy czy to na GoogleDoc czy to na PW (opróżniłem skrzynkę więc mam dużo miejsca wolnego )

EDIT 4.0

Od tej pory przydzielam PD co jakiś czas zgodnie z zasługami, więc wyglądajcie wiadomości o tytule "Tytuł Scenariusza" PD. Z tym, że nie będzie napisane za co, tak aby nikt nie widział za co to jest.

Będą one zarówno za akcje takie jak:
- aktywność
- pomysłowość
- wczucie się w akcje
- walki
- zagadki
- opisy
- itp.
 
Inferian jest offline