Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2015, 16:13   #108
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ja wam nic nie powiem sam z siebie

Światotworzyć możecie sobie wszelkie małe rzeczy.
Wszystko, co chcielibyście zrobić w realnym świecie i nie przewidujecie w tym problemów, to możecie robić. Jeśli coś ma dużą szansę pojawienia się, to spokojnie możecie opisać, że istnieje.

Duże rzeczy, trudne, o małym prawdopodobieństwie wystąpienia typu znalezienie oazy na pustyni (przykładowo) czy zdobywanie informacji o celu misji to już w porozumieniu ze mną.

Generalnie, mówiąc obrazowo dla połowy z graczy, waszym obecnym zadaniem jest robienie tego, co ja robiłem w Incepcji.
Zbieranie informacji wszelkimi dostępnymi sposobami. Nie ukrywam, że ja miałem dużo większe możliwości, ale wasze zadanie jest dużo prostsze
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline